esilehele

Uute õpilaste vastuvõtt muusikaosakonda toimub
11. ja 14. juunil kell 17:00 Tapal ja 12. ja 15. juunil kell 17:00 Tamsalus

1. Muusikaosakonnas on võimalik õppida: akordioni, basskitarr (ainult Tamsalus), eufooniumi, flööti, klaverit, klarnetit, kannelt, kitarri, lõõtsa, löökpillid (ainult Tamsalus), metsasarve, pärimusmuusika mandoliini, saksofoni, trombooni, trompetit, tuubat, viiulit.
Tamsalu filiaalis on valik veel pisut väiksem.

2. Kooli astuda soovija vanem esitab kooli direktorile avalduse (kooli blanketil .doc .pdf).

3. Kooli astuda soovijatele korraldatakse katsed musikaalsuse kontrollimiseks. Katsetel kontrollitakse rütmitaju, muusikalist kuulmist, mälu ja esitada tuleb enda valitud laul.

4. Muusikaosakonda vastuvõetute nimekirja avaldame kooli kodulehel hiljemalt juuni lõpuks.

5. Õppimine koolis on tasuline.

6. Õppekeel on eesti keel.

7. Kooli saame vastu võtta vaid neid lapsi, kelle elukoht elanikeregistris on Tapa Vald.

Infot muusikaosakonna sisseastumiskatsete kohta saab telefonil 32 20488 või
e-maili teel tapamuusikakool[ät]tapamuusikakool.ee