esilehele

Dokumendid

Õpilased

Ajalugu

Joonistuskonkurss "Mina muutuvas digimaailmas"

Novembris 2018 korraldas Lastekaitse Liit joonistuskonkursi „Mina muutuvas digimaailmas“ .
Konkursile laekunud pea 800 töö hulgast valis žürii välja parimad ning Tapa Muusika- ja Kunstikooli 12-aastane õpilane Kertu Rebane sai 2. vanusegrupis auhinnalise koha tööga „Võimatu hulk võimalusi“.
Kõiki võidutöid saab vaadata Lastekaitse Liidu kodulehel https://www.lastekaitseliit.ee/2018/11/lapse-oiguste-kuu-joonistusvoistluse-voitjad-2018/

Kunstikonkurss-näitus "Pidu"

Tapa Muusika- ja Kunstikooli õpilased osalesid oma joonistustega Tallinna Huvikeskus Kullo Lastegalerii 35. sünnipäeva puhul korraldatud kunstikonkurss-näitusel.
Näitus nimega “Pidu” kutsus maalima-joonistama-voolima peo teemadel.
Kokku osales 36 kooli üle Eesti ja saadeti üle 200 töö.
Annabel Söödi joonistus “Pidu puhta pea peal” pälvis 9.-13.aastaste vanuserühmas auhinnalise preemia.
Tööd on kuni detsembrini üleval Kullo Lastegaleriis Tallinna vanalinnas, Kuninga tn 6.
Näitusel saab näha fantaasiarikkaid ja erineva lähenemisega maale, joonistusi ja ruumilisi töid.
Meie kooli esindavad näitusel veel Eliisa Maria Sahtel, Mia-Marii Tedrekull ja Kärt Varblane.
Pilte näitusest saab vaadata ka Kullo Lastegalerii Facebooki lehel.

Kunstiosakonna õppetööd alustame kolmapäeval, 5. septembril.

5.-7. septembrini palume tulla kõikidel õpilastel kooli talle sobival päeval oma vanuserühma ajal. Tutvume uue õpetajaga, uue tunniplaaniga ja teeme koos ägedat kunsti. Ajad ikka samad:
1.-3. klass kell 13.00-14.00
4.-6. klass kell 14.15-15.45
7.-12. klass kell 16.00-17.30
Kohtumiseni ja ilusat uut kooliaastat!

Uued õppetasud

Alates 1. septembrist 2018 hakkavad ka kunstiosakonnas kehtima
uued õppetasud, millega saab tutvuda siin

Konkurss „Mina ja minu maailm 2018”

Kohtla-Järve Kunstide Kool korraldas aasta algul virumaa koolidele ja huvikoolidele suunatud kunstikonkursi „Mina ja minu maailm 2018”.
10-19. aastaste õppurite eneseväljendust julgustav, motiveeriv kunstikonkurss „Mina ja minu maailm” oli väljund, mis võimaldab noorel inimesel vaadelda oma maailma enda ümber.
Selle aasta konkursi teemaks oli „minu selfie”. Selfie tegemine on nutitelefoni omajatel levinud tegevus. Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul oli ka see kunstikonkurss Eesti Vabariigile pühendatud ja kutsus kajastama hetki „oma Eestiga“.
Tapa muusika- ja kunstikooli õpilastel läks selgi konkursil edukalt. 10-12-aastaste vanusegrupis sai 1. koha Karina Tarasenko ja 3. koha Miina Matilda Risthein.
13-15-aastaste vanusegrupis sai 3. koha Pille-Riin Reinike ja 16-19-aastaste vanusegrupis sai 3. koha Joosep Kivisild. Palju õnne tublidele joonistajatele!

Kunstikonkurss "Üllatav leid 2018"

Märjamaa Muusika- ja kunstikooli korraldatud rahvusvahelisel kunstikonkursil „ÜLLATAV LEID 2018“ pääsesid finaali meie õpilastest Elis Volmre, Mia-Marii Tedrekull ja Joosep Kivisild. Töid saab näha Märjamaa Rahvamaja galeriis.

Kunstiõpilaste tunnustamine

2017 sügisel toimus Eestis Ahtme kunstide kooli eestvedamisel XII rahvusvaheline laste kunstitööde konkurss „Kunst – mäng või looming?“, alateemaks „Kõik meist“.
Konkursi eesmärgiks oli populariseerida tänapäeva laste loovust, luua võimalusi loominguliseks suhtlemiseks erinevate maade ja kultuuridega laste vahel ning arendada laste fantaasiat, visuaalset oskust, samuti soodustada loomingulist eneseväljendust erinevates kunstivormides.
Konkursile laekus üle 400 töö 21 erinevast õppeasutusest, neljast riigist. Põhiliselt osalesid huvikoolide ja stuudiote kunstiõpilased. Töid hindas žürii ning parimatest töödest koostati näitus.
Tapa muusika- ja kunstikoolist leidsid äramärkimist ja tee näitusele kolm tööd – autoriteks Eliisa Maria Sahtel, Joosep Kivisild ning Moona Lamus, kes saavutas vanemas grupis auhinnalise II koha. Palju õnne tublidele õpilastele!