esilehele

Dokumendid

Õpilased

Ajalugu

Konkurss „Mina ja minu maailm 2018”

Kohtla-Järve Kunstide Kool korraldas aasta algul virumaa koolidele ja huvikoolidele suunatud kunstikonkursi „Mina ja minu maailm 2018”.
10-19. aastaste õppurite eneseväljendust julgustav, motiveeriv kunstikonkurss „Mina ja minu maailm” oli väljund, mis võimaldab noorel inimesel vaadelda oma maailma enda ümber.
Selle aasta konkursi teemaks oli „minu selfie”. Selfie tegemine on nutitelefoni omajatel levinud tegevus. Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul oli ka see kunstikonkurss Eesti Vabariigile pühendatud ja kutsus kajastama hetki „oma Eestiga“.
Tapa muusika- ja kunstikooli õpilastel läks selgi konkursil edukalt. 10-12-aastaste vanusegrupis sai 1. koha Karina Tarasenko ja 3. koha Miina Matilda Risthein. 13-15-aastaste vanusegrupis sai 3. koha Pille-Riin Reinike ja 16-19-aastaste vanusegrupis sai 3. koha Joosep Kivisild. Palju õnne tublidele joonistajatele!