esilehele
   
   
KUNSTIOSAKOND  


Uudised

Dokumendid

Õpilased

Ajalugu


Ilusat uut algavat kooliaastat! Kunstiosakonnas õpib sellest sügisest 86 õpilast!

Seoses muusikakooli remondiga alustab kunstiosakond tundidega neljapäeval, 7. septembril.

Esialgne tunniplaan on siin. Seda saab vastavalt vajadusele muuta.

Kunstiosakonna tunniplaan 2017/2018


ESMASPÄEV

13.00-14.00 Noorem aste
Anni-Marleen Saar
Eliisa Maria Sahtel
Matilda Jane Trummar
Annemari Tali
Mia Mariitta Teinonen
Mia-Mirtel Kits

Desirea-Mirell Joensuu
Maria Ilus
Markus Viktor
Arina Borovikova
Aljona Skrõpak
Egor Samsonov

14.15-15.45 Keskmine aste
Saskia Ilisson
Laura-Liisa Kald
Andra Meidla
Lisandra Oserov
Grete-Liis Pärtli
Laura Horn
Laura Jaanis
Annabel Sööt

Kaija Kuusik
Antonina Petrova
Ako Osmar Piht
Jako Sandor Sahtel
Kamilla Kärt
Lisete Mätlik
Randmar Tuulemäe
Robin Rohula

16.00-17.30 Vanem aste
Joosep Kivisild
Mia-Marii Tedrekull
Carmen Kivistik
Moona Lamus
Kairi Ojasoo
Elis Volmre
Elis Mätlik
Ott Kippar
Eleriin Sahtel

Sandra Karajev
Carolin Kivistik
Meriliis Sööt
Pille-Riin Reinike
Jevgenia Danilova
Laura Britt Elbrecht
Laura Himma
Stellah Saar

TEISIPÄEV

13.00-14.00 Noorem aste

Lisette-Ly Elbrecht
Grete-Ly Freimann
Mari Ann Kald
Marjelle Mai Müntser
Simona Leppoja
Andreas Keis
Nicolas Kruuser
Mia Kuusemets

Jürgen Rosenberg
Mariaana Jurtšenko
Timur Varavin
Iris Getter Tuulemäe
Amelia Pshenichnaya
Eliise Makrjakov
Tatjana Semjonova

14.15-15.45 Keskmine aste
Olga Alteberg
Sabrina Karajev
Ilona Pshenichnaya
Miina Matilda Risthein
Karina Tarasenko
Grete Trofimov
Kadri Vildek
Jenni Horn
Aliisa Raidma

Lisette Lõõnik
Gretel Sepre
Teivi Tomingas
Kärt Varblane
Eliise-Anett Eevardi
Mirell Sitsi
Laura Piksar
Evelin Soodla
Michela Kruuser

16.00-17.30 Vanem aste
Laura Elisabeth Christel Lään
Anastasia Tallermann
David Koverda
Daniel Koverda
Edgar Koverda
Uku Krevald
Merili Milvaste
Ann-Elisbeth Sang

Joosep Kivisild
Mia-Marii Tedrekull
Carmen Kivistik
Moona Lamus
Kairi Ojasoo
Elis Volmre
Elis Mätlik
Ott Kippar
Eleriin Sahtel

KOLMAPÄEV

13.00-14.00 Noorem aste

Anni-Marleen Saar
Eliisa Maria Sahtel
Matilda Jane Trummar
Annemari Tali
Mia Mariitta Teinonen
Mia-Mirtel Kits

14.15-15.45 Keskmine aste
Olga Alteberg
Sabrina Karajev
Ilona Pshenichnaya
Miina Matilda Risthein
Karina Tarasenko
Grete Trofimov
Kadri Vildek
Jenni Horn
Aliisa Raidma

16.00-17.30 Vanem aste
Laura Elisabeth Christel Lään
Anastasia Tallermann
David Koverda
Daniel Koverda
Edgar Koverda
Uku Krevald
Merili Milvaste
Ann-Elisbeth Sang

NELJAPÄEV

13.00-14.00 Noorem aste

Jürgen Rosenberg
Mariaana Jurtšenko
Timur Varavin
Iris Getter Tuulemäe
Amelia Pshenichnaya
Eliise Makrjakov
Tatjana Semjonova

Lisette-Ly Elbrecht
Grete-Ly Freimann
Mari Ann Kald
Marjelle Mai Müntser
Simona Leppoja
Andreas Keis
Nicolas Kruuser
Mia Kuusemets

14.15-15.45 Keskmine aste
Lisette Lõõnik
Gretel Sepre
Teivi Tomingas
Kärt Varblane
Eliise-Anett Eevardi
Mirell Sitsi
Laura Piksar
Evelin Soodla
Michela Kruuser

Saskia Ilisson
Laura-Liisa Kald
Andra Meidla
Lisandra Oserov
Grete-Liis Pärtli
Laura Horn
Laura Jaanis
Annabel Sööt

16.00-17.30 vanem aste
Sandra Karajev
Carolin Kivistik
Meriliis Sööt
Pille-Riin Reinike
Jevgenia Danilova
Laura Britt Elbrecht
Laura Himma
Stellah Saar


REEDE

13.00-14.00 Noorem aste

Desirea-Mirell Joensuu
Maria Ilus
Markus Viktor
Arina Borovikova
Aljona Skrõpak
Egor Samsonov

14.15-15.45 Keskmine aste
Kaija Kuusik
Antonina Petrova
Ako Osmar Piht
Jako Sandor Sahtel
Kamilla Kärt
Lisete Mätlik
Randmar Tuulemäe
Robin Rohula