esilehele

Õpilased

Ajalugu

Kunstiõpilaste tunnustamine

Sel sügisel toimus Eestis Ahtme kunstide kooli eestvedamisel XII rahvusvaheline laste kunstitööde konkurss „Kunst – mäng või looming?“, alateemaks „Kõik meist“.
Konkursi eesmärgiks oli populariseerida tänapäeva laste loovust, luua võimalusi loominguliseks suhtlemiseks erinevate maade ja kultuuridega laste vahel ning arendada laste fantaasiat, visuaalset oskust, samuti soodustada loomingulist eneseväljendust erinevates kunstivormides.
Konkursile laekus üle 400 töö 21 erinevast õppeasutusest, neljast riigist. Põhiliselt osalesid huvikoolide ja stuudiote kunstiõpilased. Töid hindas žürii ning parimatest töödest koostati näitus.
Tapa muusika- ja kunstikoolist leidsid äramärkimist ja tee näitusele kolm tööd – autoriteks Eliisa Maria Sahtel, Joosep Kivisild ning Moona Lamus, kes saavutas vanemas grupis auhinnalise II koha. Palju õnne tublidele õpilastele!