esilehele

e-mail: kati.leete[ät]gmail.com

Renee Aua
e-mail: reneeaua[ät]hotmail.com

2015. aasta sügisel avas Tapa Muusikakool oma ruumides kunstiosakonna. Sündis Tapa Muusika- ja Kunstikool. Alustati ühe õpetaja ja 50 õpilasega. Kool on olnud väga populaarne ning tänaseks päevaks on õpilaste arv tõusnud 107-ni ja õpetajaid on kolm.
Oleme võtnud eesmärgiks pakkuda kõikidele lastele ja noortele, kes soovivad kunstiga tegeleda, mõnusat loomingulist tegevust. Püüame olla avatud, huvitavad ja lapsemeelsed. Oma töös pöörame tähelepanu erinevatele tehnikatele, õpime tundma töövahendeid ja materjale ja nende kasutamise võimalusi.
Igal aastal on meie kunstiosakonnal 5-6 näitust. Tänavu täitub meil 5. tegutsemisaasta. Sella aja jooksul oleme tutvustanud oma laste töid lisaks lähiümbrusele ka Soomes ja Ukrainas. 2018/2019 õppeaasta näitused olid üleval Tapal, Tamsalus, Väike-Maarjas, Rakveres ja Soomes.
Lisaks näitustele osaleme tihti ka kunstikonkurssidel, kus meie lapsed on olnud kõrgelt tunnustatud.

Õppeaasta toetaja:

Koolis on videovalve.