esilehele

:

Katrin Leete
e-mail: kati.leete@gmail.com

2015. aasta sügisel avas Tapa Muusikakool oma ruumides kunstiosakonna. Sündis Tapa Muusika- ja Kunstikool. Alustati ühe õpetaja ja 50 õpilasega. Kool on olnud väga populaarne ning tänaseks päevaks on õpilaste arv tõusnud 90-ni ja õpetajaid on kolm.
Oleme võtnud eesmärgiks pakkuda kõikidele lastele ja noortele, kes soovivad kunstiga tegeleda, mõnusat loomingulist tegevust. Püüame olla avatud, huvitavad ja lapsemeelsed. Oma töös pöörame tähelepanu erinevatele tehnikatele, õpime tundma töövahendeid ja materjale ja nende kasutamise võimalusi.
Igal aastal on meie kunstiosakonnal 5-6 näitust. Kolme ja poole aasta jooksul oleme tutvustanud oma laste töid lisaks lähiümbrusele ka Soomes ja Ukrainas. 2018/2019 õppeaasta näitused on plaanitud Tapal, Tamsalus, Väike-Maarjas, Rakveres ja Soomes.
Lisaks näitustele osaleme tihti ka kunstikonkurssidel, kus meie lapsed on olnud kõrgelt tunnustatud.